• DELMAR – VIDURŽEMIO JŪROS DVELKSMAS VISADA SU JUMIS!

  Mes visada laukiame vasaros, norėdami ne tik pailsėti, bet ir pataisyti savo bei savo vaikų sveikatą. Juk visi žino: kad vaikai būtų sveiki, vasarą juos reikia nuvežti prie jūros. Tačiau anaiptol ne visiems tėvams pavyksta tai padaryti, ypač šiandien. Dabar galėsite mėgautis sveikatai naudinga jūros gaiva bet kuriuo metų laiku!

 • DELMAR – VIDURŽEMIO JŪROS DVELKSMAS JŪSŲ RANKOSE!

  Mes visada laukiame vasaros, norėdami ne tik pailsėti, bet ir pataisyti savo bei savo vaikų sveikatą. Juk visi žino: kad vaikai būtų sveiki, vasarą juos reikia nuvežti prie jūros. Tačiau anaiptol ne visiems tėvams pavyksta tai padaryti, ypač šiandien. Dabar galėsite mėgautis sveikatai naudinga jūros gaiva bet kuriuo metų laiku!

NOSIES GLEIVINĖS IŠSAUSĖJIMAS

Šiais technologijų vystymosi ir ekologinės kaitos laikais vis daugiau žmonių kenčia nuo didesnio ar mažesnio nosies gleivinės išsausėjimo. Dažniausiai tai pasireiškia deginimu, niežėjimu ir kitais nemaloniais pojūčiais nosyje, taip pat nosies užgulimu ir kietos gleivių plutelės, apsunkinančios kvėpavimą ir pažeidžiančios gleivinę, susidarymu.

Gleivinės išsausėjimą dažniausiai sukelia sausas įkvepiamas oras – pavyzdžiui, gyvenant sausame klimate, vasarą būnant vėsinamose, bet nepakankamai drėkinamose patalpose, žiemą būnant šildomose patalpose – taip pat dulkėtas ar užterštas oras. Dažnai gleivinė išsausėja ir vartojant kai kuriuos vaistus (antihistamininius, kraujagysles siaurinančius ar hormoninius lašus į nosį) arba įkvepiant karštą orą – rūkant, karštame klimate ar gamyklose. Taip pat nosies gleivinės išsausėjimą sukelia kiti susirgimai (atrofinis rinitas, infekciniai kvėpavimo takų susirgimai, sisteminės ligos).

Nosis yra „įeiginiai vartai“, per kurį oras patenka į mūsų organizmą. Tačiau oras aplink mus nėra sterilus, jame yra milijonai bakterijų ir dulkių, pavojingų mūsų sveikatai. Būtent nosies ertmėje vyksta įkvepiamo oro išvalymas ir pritaikymas prie mūsų plaučių temperatūros ir drėgmės. Nosies ertmę dengia specialus sluoksnis – gleivinė, gaminanti ypatingą sekretą – gleives. Jos padengia visą vidinį nosies paviršių. Dulkių dalelės ir mikroorganizmai įkvepiant patenka į nosies ertmę ir prilimpa prie gleivinės, nepatekdami į kvėpavimo takus ir nepadarydami žalos. Taip pat gleivinėje yra specialios, taurinės (jos iš tiesų savo forma primena taures), ląstelės. Jos išskiria gleives, kurios padengia visą vidinį nosies paviršių. Ore esantys svetimkūniai, patekę į nosies ertmę įkvepiant, prilimpa prie šio „gleivių apdangalo“, o judančios blakstienėlės perneša juos į ryklę, neleisdamos jiems patekti į kvėpavimo takus ir plaučius. Be to, nosies gleivėse yra tam tikrų imuninių medžiagų, kurios užtikrina imuninę apsaugą ir naikina bakterijas bei virusus. Jeigu gleivinė išsausėja ir gamina mažiau apsauginių gleivių, sutrinka natūralus užkardas, ir padidėja rizika, kad infekcija paklius į kvėpavimo takus. Šitaip kyla pavojus susirgti įvairiomis ligomis, tarp jų – kraujavimu iš nosies. Išsausėjusi gleivinė lengviau pažeidžiama, ir per mikrožaizdeles į ją gali pakliūti infekcija, sutrikdydama apsauginę jos funkciją. Todėl labai svarbu išlaikyti gleivinę drėgną. Tik taip joje atsistatys imuninių medžiagų ir apsauginių gleivių gamyba.

Nosies gleivinės išsausėjimo gydymas.

Norint pašalinti nosies gleivinės sausumą visų pirma būtina palaikyti pakankamą oro drėgmę ir drėkinti nosies ertmę. Tam naudojami izotoniniai druskų tirpalai. DELMAR nosies purškalas su izotoniniu Viduržemio jūros vandens tirpalu atitinka fiziologinę mūsų organizmo skysčių sudėtį, todėl jis švelniai drėkina ir valo nosies ertmę, palaikydamas normalų gleivinės funkcionavimą. Izotoninis jūros vandens tirpalas padeda normalizuoti gleivių gamybą ir tokiu būdu atstato natūralų užkardą. Į nosies purškalo sudėtį įeinantys mikroelementai pagerina epitelio blakstienėlių virpėjimą – šitaip sumažėja tikimybė, kad į nosies gleivinę ir sinusus pateks infekcinės bakterijos ar virusai. Yra žinoma, kad,

Mg– aktyvuoja nosies gleivinės blakstienėlių judėjimą;
I+ mikroelementai – skatina specialias (taurines) gleivinės ląsteles išskirti daugiau apsauginių gleivių;
INaCl – naikina bakterijas, veikia antiseptiškai;
– stimuliuoja specifinių imuninių medžiagų (lizocimo, interferonų ir imunoglobulinų) gamybą, padidina apsaugines gleivinės savybes.

DELMAR nosies purškalą rekomenduojama vartoti pasirodžius pirmiems gleivinės išsausėjimo simptomams, taip pat profilaktiškai, pasikeitus aplinkos sąlygoms. DELMAR nosies purškalas neturi šalutinio poveikio, todėl jį gali vartoti net vienerių metų vaikai ar nėščiosios.

DELMAR nosies purškalas dėl Viduržemio jūros vandens efektyviai:

v1Išvalo nosies ertmę ir palaiko normalią fiziologinę gleivinės būklę;
v2Drėkina gleivinę, normalizuoja gleivių gamybą ir atstato natūralų užkardą;
v3 Į nosies purškalo sudėtį įeinantys mikroelementai pagerina epitelio blakstienėlių darbą ir sumažina tikimybę, kad į nosies gleivinę pateks patogeniniai mikroorganizmai.

 • DELMAR izotoninis jūros vandens tirpalas

  bottle1111
  • išsausėjusiai nosies gleivinei drėkinti;
  • peršalimo ir kitų nosies ertmės uždegiminių ligų gydymui bei profilaktikai;
  • kasdienei nosies ertmės higienai.

   

  Sužinoti daugiau
  DELMAR nosies purškalas su izotoniniu Viduržemio jūros vandens tirpalu. Izotoninis reiškia turintis tokią pačią druskų koncentraciją kaip ir žmogaus organizmas. Izotoninis jūros vanduo palaiko normalią nosies gleivinės būklę. Tirpalas padeda suskystinti gleives ir normalizuoja jų gamybą.
 • DELMAR hipertoninis jūros vandens tirpalas

  bottle221
  • nosies gleivinės paburkimui mažinti sergant sloga ar sinusitu;
  • nosies ertmės ir sinusų uždegiminių ligų gydymui bei profilaktikai;
  • apsaugai nuo pagrindinių kvėpavimo ligų sukėlėjų.

   

  Sužinoti daugiau
  DELMAR nosies purškalas su hipertoniniu Viduržemio jūros vandens tirpalu, pasižyminčiu padidinta mineralinių druskų koncentracija. Dėl osmosinio slėgio skirtumo hipertoninis tirpalas ištraukia skysčių perteklių iš tarpląstelinės erdvės ir mažina nosies gleivinės paburkimą.