• DELMAR – VIDURŽEMIO JŪROS DVELKSMAS VISADA SU JUMIS!

  Mes visada laukiame vasaros, norėdami ne tik pailsėti, bet ir pataisyti savo bei savo vaikų sveikatą. Juk visi žino: kad vaikai būtų sveiki, vasarą juos reikia nuvežti prie jūros. Tačiau anaiptol ne visiems tėvams pavyksta tai padaryti, ypač šiandien. Dabar galėsite mėgautis sveikatai naudinga jūros gaiva bet kuriuo metų laiku!

 • DELMAR – VIDURŽEMIO JŪROS DVELKSMAS JŪSŲ RANKOSE!

  Mes visada laukiame vasaros, norėdami ne tik pailsėti, bet ir pataisyti savo bei savo vaikų sveikatą. Juk visi žino: kad vaikai būtų sveiki, vasarą juos reikia nuvežti prie jūros. Tačiau anaiptol ne visiems tėvams pavyksta tai padaryti, ypač šiandien. Dabar galėsite mėgautis sveikatai naudinga jūros gaiva bet kuriuo metų laiku!

SLOGOS IR SINUSITO TERAPIJA

Sloga, arba moksliškai „rinitas“ (gr. rhinos – nosies, lot. itis – uždegimas), yra nosies gleivinės uždegimas, kylantis kaip reakcija į kenksmingą aplinkos poveikį: alergenus, užterštą orą, kvėpavimo takų infekcijos sukėlėjus.

Kadangi nosis yra pirmasis kvėpavimo sistemos skyrius, per kurį oras patenka į organizmą, ji pritaikyta tam, kad padarytų orą tinkamesnį tolesniam jo patekimui į kvėpavimo takus.

Nosies ertmės vidus padengtas ypatinga gleivine plėvele, kurios ląstelių membranos turi mikroišaugėles – blakstienėles, judančias tam tikra kryptimi. Taip pat gleivinėje yra specialios (taurinės) ląstelės, išskiriančios sekretą – tirštą gleivinį skystį, kuris padengia visą vidinį nosies paviršių ir vaidina labai svarbų vaidmenį apsaugant organizmą nuo kenksmingų išorinių veiksnių. Oras nėra sterilus, jame yra daugybė medžiagų, kurios patekusios į organizmą gali neigiamai paveikti mūsų sveikatą. Todėl nosies ertmėje vyksta įkvepiamo oro išvalymas ir nukenksminimas. Smulkios dalelės nusėda ant gleivinės ir prilimpa prie gleivių, o judančios blakstienėlės perneša jas į ryklę, neleisdamos joms patekti į kvėpavimo takus. Be mechaninio oro išvalymo, nosies ertmėje vyksta ir respiratorinių ligų sukėlėjų, t. y. mikrobų sunaikinimas – oro dezinfekavimas. Tai padaro gleivinės sekrete esančios vietinės imuninės medžiagos. Praeidamas pro nosies angas, įkvepiamas oras dar ir sudrėkinamas, ir sušildomas (rečiau – atvėsinamas) iki reikiamos temperatūros, kad dėl pernelyg didelio sausumo, šaltumo ar karštumo nepakenktų apatinių kvėpavimo takų gleivinei ir nesukurtų palankių sąlygų ligų vystymuisi.

Tik laisvai kvėpuojant per nosį ir išsaugant normalų nosies gleivinės funkcionavimą, mūsų organizmas būna apsaugotas nuo kvėpavimo takų infekcijų.

Sergant sloga pažeidžiama nosies gleivinė, ji ima karščiuoti ir sluoksniuotis – šitaip sutrinka kvėpavimo sistemos apsauginio užkardo vientisumas. Tai ir paaiškina visus vietinius slogos simptomus: deginimo jausmą nosyje, čiaudėjimą, nosies užgulimą, pagausėjusias išskyras ir gleivinės paburkimą. Kadangi sutrinka normalus gleivinės veikimas, nosies ertmė nebevykdo apsauginės funkcijos – padidėja rizika susirgti kvėpavimo takų ir gerklų ligomis. Dėl pasunkėjusio kvėpavimo per nosį į organizmą patenka mažiau deguonies, ląstelės ir organai ima kęsti „deguonies badą“, pasireiškiantį jų funkcijų sutrikimu. Ypač neigiamai deguonies badas veikia nervų ir kraujotakos sistemų ląsteles.

Pagal priežastį, arba atsiradimo kilmę, sloga skirstomaa į infekcinę, alerginę ir vazomotorinę.

Slogos gydymas.
Sergant bet kuria slogos forma, visų pirma būtina atstatyti laisvą kvėpavimą per nosį, nes ilgą laiką negalint laisvai kvėpuoti per nosį mūsų organuose ir audiniuose ima trūkti deguonies. Žinoma, taip pat svarbu nugalėti infekciją ir atstatyti normalią nosies gleivinės būklę. Šiam tikslui esama įvairių priemonių: lašų, kremų ir kt. Vis dėlto patogiausia naudoti nosies purškalą nuo slogos.

DELMAR nosies purškalo naudojimas sergant infekcine sloga visų pirma padės sumažinti ligos sukėlėjų, galinčių patekti į gleivinę, kiekį; sergant alergine sloga – gleivinės kontakto su alergenais laipsnį ir trukmę, o sergant vazomotorine sloga– agresyvių aplinkos veiksnių poveikį. Tai padaroma mechaniškai išplaunant ir išvalant nosies ertmę. Šitaip DELMAR nosies purškalas sumažins alerginių ir uždegiminių reakcijų stiprumą.

DELMAR nosies purškalas nuo slogos suskystina tirštas ir gausias gleives ir padeda jas pašalinti iš nosies ertmės, šitaip palengvindamas laisvą kvėpavimą per nosį. Į purškalo DELMAR sudėtį įeinantys mikroelementai neleidžia patogeniniams mikroorganizmams įsiskverbti į gleivinės vidų. Taip pat jie padeda gleivinei atstatyti normalią apsauginę funkciją, užtikrina antiseptinį poveikį sunaikindami bakterijas (jodas ir natrio chloridas), stimuliuoja specifinių imuninių medžiagų (lizocimo, interferonų ir imunoglobulinų) gamybą, padidina apsaugines gleivinės savybes (cinko ir seleno mikroelementai).
Esant stipriam gleivinės paburkimui, DELMAR Strong hipertoninis nosies purškalas dėl padidintos Viduržemio jūros druskų koncentracijos sumažina gleivinės paburkimą – dėl osmosinio slėgio skirtumo pašalina skysčių perteklių iš gleivinės audinio.
DELMAR nosies purškalų vartojimas sergant sloga padės jums greitai susitvarkyti su ligos simptomais ir apsaugos kvėpavimo takus nuo uždegiminio proceso išplitimo.

DELMAR nosies purškalas

Sumažina kontaktą su agresyviais aplinkos veiksniais ir susilpnina infekcijos simptomus;
Išvalo nosies ertmę nuo pernelyg gausių išskyrų ir padeda vėl laisvai kvėpuoti per nosį;
Drėkina nosies gleivinę, padeda palaikyti fiziologines apsaugines jos savybes;
v3 Į nosies purškalo sudėtį įeinantys mikroelementai pagerina epitelio blakstienėlių darbą ir apsaugo, kad į nosies gleivinę nepatektų patogeniniai mikroorganizmai.

DELMAR Strong hipertoninis nosies purškalas

v3Sumažina kontaktą su agresyviais aplinkos veiksniais ir susilpnina infekcijos simptomus;
v1Išvalo nosies ertmę nuo pernelyg gausių išskyrų ir padeda vėl laisvai kvėpuoti per nosį;
v4Sumažina nosies gleivinės paburkimą – dėl osmosinio slėgio skirtumo pašalina skysčių perteklių iš gleivinės audinio.

Rinosinusitas

– tai dažna slogos komplikacija. Nosies gleivinės paburkimas ir uždegimas sergant sloga labai dažnai išplinta ir į gretimas ertmes – ančius, arba moksliškai sinusus. Šie oro pripildyti ančiai jungiasi su nosies ertme nedidelėmis (1–3 mm skersmens) angomis. Patys ančiai ir jungiamosios angos taip pat padengti gleivine. Paburkus nosies gleivinei angos taip pat ištinsta ir uždaro praėjimą, šitaip sudarydamos palankias sąlygas mikrobų dauginimuisi ančiuose ir skatindamos ančių uždegimą – sinusitą. Dažniausiai uždegimas išplinta į viršutinio žandikaulio ančius (esančius nosies ertmės šonuose, po akiduobėmis) ir į kaktikaulio ančius. Šiuo atveju susergama haimoritu arba frontitu.

Sinusitus gydyti sudėtinga, nes ančių angos labai mažos ir iš jų sunku pašalinti ligų sukėlėjus. Haimoritus ir sinusitus lydi intoksikacijos simptomai, galvos skausmai, aukšta temperatūra, pasunkėjęs kvėpavimas per nosį.

Sinusito gydymas.

Svarbiausia gydymo užduotis – sumažinti gleivinės paburkimą, atverti ančių angas siekiant užtikrinti jų išvalymą nuo patogeninių mikroorganizmų ir sunaikinti ligos sukėlėją. Ligos sukėlėjui naikinti vartojami gydytojo išrašyti antibiotikai. Gleivinės paburkimą efektyviai sumažina kraujagysles siaurinantys vaistai. Deja, jų negalima vartoti ilgai (daugiau nei 5 dienas), nes prie jų greitai įprantama, o organizmo būklė netgi pablogėja. Šiuo atveju padėti gali nosies ertmės praplovimas hipertoniniais tirpalais. Pavyzdžiui, DELMAR hipertoninis nosies purškalas dėl padidintos Viduržemio jūros druskų koncentracijos sumažina gleivinės paburkimą – dėl osmosinio slėgio skirtumo pašalina skysčių perteklių iš gleivinės audinio. Nosies purškalas padeda išvalyti nosies ir ančių ertmes nuo susikaupusių gleivėtų išskyrų, palengvina kvėpavimą per nosį ir padeda kovoti su infekcija. DELMAR hipertoninį tirpalą galima vartoti tol, kol yra reikalinga. Purškalą galima naudoti kartu su kitomis gydomosiomis priemonėmis, naudojamomis sinusitų terapijoje. Nosies purškalą DELMAR hipertoninį tirpalą patogu ir paprasta naudoti, jam nereikia kokių nors specialių priedų, juo galima naudotis bet kokiomis sąlygomis.

DELMAR hipertoninį tirpalas padės jums greičiau išsigydyti sinusitą ir grąžins laisvę jūsų kvėpavimui!

DELMAR Strong hipertoninis nosies purškalas

v4Sumažina nosies ir ančių gleivinės paburkimą – dėl osmosinio slėgio skirtumo pašalina skysčių perteklių iš gleivinės audinio;
v3 Į nosies purškalo sudėtį įeinantys mikroelementai atstato normalią fiziologinę gleivinės būklę, padeda kovoti su patogeniniais mikroorganizmais;
v1Išvalo nosies ir ančių ertmes nuo susikaupusių gleivėtų išskyrų.

 • DELMAR izotoninis jūros vandens tirpalas

  bottle1111
  • išsausėjusiai nosies gleivinei drėkinti;
  • peršalimo ir kitų nosies ertmės uždegiminių ligų gydymui bei profilaktikai;
  • kasdienei nosies ertmės higienai.

   

  Sužinoti daugiau
  DELMAR nosies purškalas su izotoniniu Viduržemio jūros vandens tirpalu. Izotoninis reiškia turintis tokią pačią druskų koncentraciją kaip ir žmogaus organizmas. Izotoninis jūros vanduo palaiko normalią nosies gleivinės būklę. Tirpalas padeda suskystinti gleives ir normalizuoja jų gamybą.
 • DELMAR hipertoninis jūros vandens tirpalas

  bottle221
  • nosies gleivinės paburkimui mažinti sergant sloga ar sinusitu;
  • nosies ertmės ir sinusų uždegiminių ligų gydymui bei profilaktikai;
  • apsaugai nuo pagrindinių kvėpavimo ligų sukėlėjų.

   

  Sužinoti daugiau
  DELMAR nosies purškalas su hipertoniniu Viduržemio jūros vandens tirpalu, pasižyminčiu padidinta mineralinių druskų koncentracija. Dėl osmosinio slėgio skirtumo hipertoninis tirpalas ištraukia skysčių perteklių iš tarpląstelinės erdvės ir mažina nosies gleivinės paburkimą.