• DELMAR – VIDURŽEMIO JŪROS DVELKSMAS VISADA SU JUMIS!

  Mes visada laukiame vasaros, norėdami ne tik pailsėti, bet ir pataisyti savo bei savo vaikų sveikatą. Juk visi žino: kad vaikai būtų sveiki, vasarą juos reikia nuvežti prie jūros. Tačiau anaiptol ne visiems tėvams pavyksta tai padaryti, ypač šiandien. Dabar galėsite mėgautis sveikatai naudinga jūros gaiva bet kuriuo metų laiku!

 • DELMAR – VIDURŽEMIO JŪROS DVELKSMAS JŪSŲ RANKOSE!

  Mes visada laukiame vasaros, norėdami ne tik pailsėti, bet ir pataisyti savo bei savo vaikų sveikatą. Juk visi žino: kad vaikai būtų sveiki, vasarą juos reikia nuvežti prie jūros. Tačiau anaiptol ne visiems tėvams pavyksta tai padaryti, ypač šiandien. Dabar galėsite mėgautis sveikatai naudinga jūros gaiva bet kuriuo metų laiku!

PERŠALIMAS IR GRIPAS

Sloga dažniau būna ne atskira liga, o kitų kvėpavimo takų susirgimų simptomas. Ji dažnai lydi peršalimą ir ūminius kvėpavimo takų susirgimus, kurie yra labiausiai paplitę iš infekcinių susirgimų.

PERŠALIMAS (ūmi kvėpavimo takų virusinė infekcija) – tai grupė ligų, kurias sukelia kvėpavimo takų virusai: gripo virusai, paragripo virusai, rinovirusai, respiratoriniai-sincitiniai virusai ir adenovirusai.

Vidutiniškai suaugusieji perserga peršalimu ne rečiau kaip 2–3 kartus per metus, o vaikai ja serga dar dažniau – 6 ir daugiau kartų. Nors peršalimo sukėlėjų gana daug, žinomiausias, be abejo, yra gripo virusas. Mat jis dažniau sukelia tokias rimtas komplikacijas, kaip: plaučių uždegimas, bronchitas, otitas, sinusitas, širdies darbo sutrikimai ir net meningitas. Tačiau nereikia manyti, kad visi kiti virusai nepavojingi. Adenovirusas taip pat sukelia rimtas komplikacijas. Susirgus peršalimu, gali paaštrėti kiti žmogaus patiriami negalavimai. Tokios įvairios ir sunkios komplikacijos atsiranda todėl, kad virusai pasižymi „citopatiniu poveikiu“ – jie ardo ląsteles. O suardžius apsauginių audinių ląsteles, susidaro sąlygos pakartotiniam, bakteriniam, uždegimui. Kadangi respiratoriniai virusai pirmiausia susiduria su nosies gleivinės ląstelėmis, didžiausia žala padaroma būtent joms – tai pasireiškia gleivinės apsauginės funkcijos sutrikimu, gleivinės uždegimu ir paburkimu. Todėl gydant kvėpavimo takų infekciją labai svarbu apsaugoti nosies gleivinę, sumažinti virusų sąlyčio su ląstelėmis galimybę ir neleisti ligų sukėlėjams patekti į organizmą. Geriausia tai padaryti praplaunant nosį druskos tirpalais.

KAIP GYDYTI SLOGĄ SERGANT PERŠALIMU?

DELMAR nosies purškalo naudojimas sergant peršalimu visų pirma padės sumažinti virusų, galinčių patekti į gleivinę, kiekį. Tai padaroma mechaniškai išplaunant ir išvalant nosies ertmę. Kuo mažiau virusų bus nosies ertmėje ir kuo trumpiau jie kontaktuos su gleivine, tuo mažiau žalos jie padarys organizmui ir tuo lengvesnė bus ligos eiga. DELMAR nosies purškalas suskystina tirštas ir gausias gleives ir padeda jas pašalinti iš nosies ertmės, šitaip palengvindamas kvėpavimą per nosį. Į purškalo DELMAR sudėtį įeinantys mikroelementai neleidžia virusams prasiskverbti į gleivinę, padeda gleivinei atstatyti normalią apsauginę funkciją, padeda sunaikinti virusus (antiseptinis jodo ir natrio chlorido poveikis), stimuliuoja specifinių imuninių medžiagų (lizocimo, interferonų ir imunoglobulinų) gamybą, padidina apsaugines gleivinės savybes (cinko ir seleno mikroelementai).

Esant stipriam gleivinės paburkimui, DELMAR hipertoninis nosies purškalas dėl padidintos jūros druskų koncentracijos sumažina gleivinės paburkimą – dėl osmosinio slėgio skirtumo pašalina skysčių perteklių iš gleivinės audinio.

Purškalą DELMAR galima naudoti kartu su kitomis gydomosiomis priemonėmis, naudojamomis gydant peršalimą. Nosies purškalus DELMAR patogu ir paprasta naudoti, jiems nereikia kokių nors specialių priedų, jais galima naudotis bet kokiomis sąlygomis, netgi ne namuose.

Nosies purškalai DELMAR padės jums greičiau susidoroti su virusais ir uždegimu ir užmiršti slogą bei gripą. Jie grąžins laisvę jūsų kvėpavimui!

DELMAR nosies purškalas

v3 Sumažina kontaktą su virusais ir susilpnina infekcijos simptomus;
v1 Išvalo nosies ertmę nuo pernelyg gausių išskyrų ir padeda vėl laisvai kvėpuoti per nosį;
v2 Drėkina nosies gleivinę, padeda palaikyti fiziologines apsaugines jos savybes;
v3 Į nosies purškalo sudėtį įeinantys mikroelementai neleidžia virusams patekti į organizmą, užtikrina antiseptinį poveikį, sustiprina nosies gleivinės imuninę apsaugą.

DELMAR hipertoninis nosies purškalas

v3 Sumažina kontaktą su virusais ir susilpnina infekcijos simptomus;
v1 Išvalo nosies ertmę nuo pernelyg gausių išskyrų ir padeda vėl laisvai kvėpuoti per nosį;
v4 Sumažina nosies gleivinės paburkimą – dėl osmosinio slėgio skirtumo pašalina skysčių perteklių iš gleivinės audinio.

 • DELMAR izotoninis jūros vandens tirpalas

  bottle1111
  • išsausėjusiai nosies gleivinei drėkinti;
  • peršalimo ir kitų nosies ertmės uždegiminių ligų gydymui bei profilaktikai;
  • kasdienei nosies ertmės higienai.

   

  Sužinoti daugiau
  DELMAR nosies purškalas su izotoniniu Viduržemio jūros vandens tirpalu. Izotoninis reiškia turintis tokią pačią druskų koncentraciją kaip ir žmogaus organizmas. Izotoninis jūros vanduo palaiko normalią nosies gleivinės būklę. Tirpalas padeda suskystinti gleives ir normalizuoja jų gamybą.
 • DELMAR hipertoninis jūros vandens tirpalas

  bottle221
  • nosies gleivinės paburkimui mažinti sergant sloga ar sinusitu;
  • nosies ertmės ir sinusų uždegiminių ligų gydymui bei profilaktikai;
  • apsaugai nuo pagrindinių kvėpavimo ligų sukėlėjų.

   

  Sužinoti daugiau
  DELMAR nosies purškalas su hipertoniniu Viduržemio jūros vandens tirpalu, pasižyminčiu padidinta mineralinių druskų koncentracija. Dėl osmosinio slėgio skirtumo hipertoninis tirpalas ištraukia skysčių perteklių iš tarpląstelinės erdvės ir mažina nosies gleivinės paburkimą.