• DELMAR – VIDURŽEMIO JŪROS DVELKSMAS VISADA SU JUMIS!

  Mes visada laukiame vasaros, norėdami ne tik pailsėti, bet ir pataisyti savo bei savo vaikų sveikatą. Juk visi žino: kad vaikai būtų sveiki, vasarą juos reikia nuvežti prie jūros. Tačiau anaiptol ne visiems tėvams pavyksta tai padaryti, ypač šiandien. Dabar galėsite mėgautis sveikatai naudinga jūros gaiva bet kuriuo metų laiku!

 • DELMAR – VIDURŽEMIO JŪROS DVELKSMAS JŪSŲ RANKOSE!

  Mes visada laukiame vasaros, norėdami ne tik pailsėti, bet ir pataisyti savo bei savo vaikų sveikatą. Juk visi žino: kad vaikai būtų sveiki, vasarą juos reikia nuvežti prie jūros. Tačiau anaiptol ne visiems tėvams pavyksta tai padaryti, ypač šiandien. Dabar galėsite mėgautis sveikatai naudinga jūros gaiva bet kuriuo metų laiku!

SLOGA NĖŠTUMO METU IR MAITINANT KRŪTIMI

Nėštumas – ypatinga būsena, kai labiau rūpinamasi negimusio kūdikio, o ne motinos sveikata. Mat vaisius įsčiose dar nėra subrendęs, jis auga ir jautriai reaguoja į bet kokį neigiamą poveikį.
Vaisių neigiamai veikia tiek būsimos motinos sveikatos sutrikimai, tiek jos vartojami vaistai. Žinoma, visoms nėščiosioms norisi šį laikotarpį praleisti be ligų. Vis dėlto kai kurie besilaukiančių moterų „negalavimai“ susiję būtent su pačios nėštumo būsenos nulemtais pokyčiais. Vienas iš dažniausių šių negalavimų yra nėščiųjų sloga.

Žinoma, nėštumo metu pasirodžiusios slogos priežastis gali būti ir respiratorinė infekcija (bakterijos, virusai), ir alergija, ypač turint galvoje, kad besilaukiančių moterų imunitetas sumažėjęs tiek, kad būtų nepavojingas nešiojamam vaisiui. Tačiau čia pakalbėsime apie vadinamąjį „nėščiųjų rinitą“, kurį sukelia organizmo pakitimai būtent nėštumo metu.

Būsimosios mamos organizme įvyksta tam tikri hormoniniai pakitimai: gaminasi didelis kiekis moteriško hormono estrogeno, veikiančio tiek centrinę nervų sistemą, tiek kraujotakos sistemą. Estrogenas išplečia kraujagysles ir padidina jų sienelių pralaidumą – tai savo ruožtu sukelia audinių pabrinkimą, įskaitant nosies gleivinės paburkimą. Taigi nėščiųjų rinitas yra vazomotorinio pobūdžio. Įdomu, kad nosies gleivinės paburkimas praeina iškart po gimdymo. Vis dėlto nosies užgulimo, ypač stipraus, kentėti nederėtų. Juk neskaitant diskomforto jausmo ir miego sutrikimų paburkusi nosies gleivinė apsunkina kvėpavimą per nosį, o tai sumažina deguonies patekimą į organus bei audinius, tarp jų – ir į placentą, per kurią maitinamas vaisius. Be to, kvėpuojant per burną į būsimosios mamos kvėpavimo takus lengviau patenka infekcijos, ir padidėja ŪRS (ūminių respiratorinių susirgimų) išsivystymo rizika.

Nėščiųjų slogos gydymas.
Nėščiųjų gydymas reikalauja didelio atsargumo, nes daugelis vaistų neigiamai veikia besivystantį vaisių. Pavyzdžiui, nepatartina nėštumo metu vartoti kraujagysles siaurinančius nosies lašus. Būtent todėl gydytojai rekomenduoja nėštumo slogą gydyti sveikatą tausojančiais metodais, o pirmiausia – plauti nosies ertmę jūros vandens tirpalais.

Slogos gydymui ir profilaktikai rekomenduojama praplauti nosį natūraliu nosies purškalu nėščiosioms. DELMAR nosies purškalas su izotoniniu Viduržemio jūros vandens tirpalu, veikiančiu švelniai ir fiziologiškai, išvalys nosies ertmę nuo susikaupusių išskyrų, palaikys normalų nosies gleivinės funkcionavimą ir padės išvalyti įkvepiamą orą nuo kenksmingų medžiagų. Tirpalas suskystina gleives ir skatina jų gamybą, valo ir drėkina įkvepiamą orą. Į DELMAR sudėtį įeinantys mikroelementai padeda apsaugoti kvėpavimo takus nuo infekcijos sukėlėjų, antiseptiškai veikdami mikrobus ir normalizuodami vietinius apsauginius organizmo mechanizmus.
DELMAR neturi neigiamo poveikio būsimosios motinos organizmui ar besivystančiam vaisiui. DELMAR nosies purškalą patariama vartoti nėščiosioms, taip pat maitinančioms krūtimi..

DELMAR nosies purškalas

v1Išvalo nosies ertmę ir palaiko normalią fiziologinę gleivinės būklę;
v2Drėkina gleivinę, padeda suskystinti gleives ir normalizuoja jų gamybą;
v3 Į nosies purškalo sudėtį įeinantys mikroelementai pagerina epitelio blakstienėlių darbą ir apsaugo, kad į nosies gleivinę nepatektų patogeniniai mikroorganizmai.

Esant stipriam gleivinės paburkimui, nėščiosioms rekomenduojama vartoti DELMAR hipertoninį nosies purškalą, kuris dėl osmosinio slėgio skirtumo pašalina skysčių perteklių iš gleivinės audinio, šitaip sumažindamas gleivinės paburkimą ir padėdamas laisvai kvėpuoti per nosį. DELMAR hipertoninis efektyviai išvalo nosies ertmę nuo susikaupusių išskyrų, o jo sudėtyje esantys mineralai neleidžia patogeniniams mikroorganizmams prasiskverbti į gleivinės vidų ir pagerina fiziologinę gleivinės būklę.
DELMAR hipertoninis tirpalas neturi neigiamo poveikio būsimosios motinos organizmui ar besivystančiam vaisiui. DELMAR hipertoninį nosies purškalą galima vartoti ir maitinant krūtimi.

DELMAR hipertoninis nosies purškalas

v1Išvalo nosies ertmę ir palaiko normalią fiziologinę gleivinės būklę;
v3 Į nosies purškalo sudėtį įeinantys mikroelementai pagerina epitelio blakstienėlių darbą ir apsaugo, kad į nosies gleivinę nepatektų patogeniniai mikroorganizmai;
v4 Sumažina nosies gleivinės paburkimą – dėl osmosinio slėgio skirtumo pašalina skysčių perteklių iš gleivinės audinio.

 • DELMAR izotoninis jūros vandens tirpalas

  bottle1111
  • išsausėjusiai nosies gleivinei drėkinti;
  • peršalimo ir kitų nosies ertmės uždegiminių ligų gydymui bei profilaktikai;
  • kasdienei nosies ertmės higienai.

   

  Sužinoti daugiau
  DELMAR nosies purškalas su izotoniniu Viduržemio jūros vandens tirpalu. Izotoninis reiškia turintis tokią pačią druskų koncentraciją kaip ir žmogaus organizmas. Izotoninis jūros vanduo palaiko normalią nosies gleivinės būklę. Tirpalas padeda suskystinti gleives ir normalizuoja jų gamybą.
 • DELMAR hipertoninis jūros vandens tirpalas

  bottle221
  • nosies gleivinės paburkimui mažinti sergant sloga ar sinusitu;
  • nosies ertmės ir sinusų uždegiminių ligų gydymui bei profilaktikai;
  • apsaugai nuo pagrindinių kvėpavimo ligų sukėlėjų.

   

  Sužinoti daugiau
  DELMAR nosies purškalas su hipertoniniu Viduržemio jūros vandens tirpalu, pasižyminčiu padidinta mineralinių druskų koncentracija. Dėl osmosinio slėgio skirtumo hipertoninis tirpalas ištraukia skysčių perteklių iš tarpląstelinės erdvės ir mažina nosies gleivinės paburkimą.