• DELMAR – VIDURŽEMIO JŪROS DVELKSMAS VISADA SU JUMIS!

  Mes visada laukiame vasaros, norėdami ne tik pailsėti, bet ir pataisyti savo bei savo vaikų sveikatą. Juk visi žino: kad vaikai būtų sveiki, vasarą juos reikia nuvežti prie jūros. Tačiau anaiptol ne visiems tėvams pavyksta tai padaryti, ypač šiandien. Dabar galėsite mėgautis sveikatai naudinga jūros gaiva bet kuriuo metų laiku!

 • DELMAR – VIDURŽEMIO JŪROS DVELKSMAS JŪSŲ RANKOSE!

  Mes visada laukiame vasaros, norėdami ne tik pailsėti, bet ir pataisyti savo bei savo vaikų sveikatą. Juk visi žino: kad vaikai būtų sveiki, vasarą juos reikia nuvežti prie jūros. Tačiau anaiptol ne visiems tėvams pavyksta tai padaryti, ypač šiandien. Dabar galėsite mėgautis sveikatai naudinga jūros gaiva bet kuriuo metų laiku!

VAIKŲ SLOGOS PROFILAKTIKA

Norint apsisaugoti nuo ligos ir neleisti vaikui susirgti sloga, reikia suprasti ligos priežastis ir, apskritai kalbant, nedaryti to, kas ją išprovokuoja.

Praktiškai visiems žinoma, kad slogą sukelia kvėpavimo ligų sukėlėjai (infekcinės slogos atveju), alergenai (alerginės slogos atveju) ir kraujagyslių tonuso sutrikimai (vazomotorinės slogos atveju). Vis dėlto, nors aplink mus nuolatos būna daugybė slogą sukeliančių veiksnių (virusų, bakterijų, alergenų), mes nesergame ištisai. Vadinasi, esama dar vieno faktoriaus, apsprendžiančio, ar mes susirgsime, ar ne. Tai apsauginės mūsų organizmo sistemos. Taigi jei nenorime susirgti, turime, viena vertus, kuo labiau vengti sąlyčio su slogą sukeliančiais veiksniais ir, antra vertus, pasirūpinti pakankama savo organizmo apsauga.

Ligos sukėlėjų poveikio apribojimas

Savaime suprantama, šiandieninėje visuomenėje mes negalime gyventi neišeidami iš namų ar nuolat dėvėti respiratorių, apsaugantį nuo infekcijų sukėlėjų, oro teršalų ar dulkių dalelių. Žodžiu, neįmanoma visiškai išvengti aplinkos poveikio organizmui, todėl kyla klausimas: kaip nesusirgti, kaip neužsikrėsti sloga?

Pirmiausia, reikia stengtis nekontaktuoti su aiškiai sergančiu žmogumi; kuo mažiau lankytis viešose patalpose esant aukštam kvėpavimo takų infekcijų paplitimo laipsniui ar epidemijų metu; alerginės slogos atveju – vengti sąlyčio su žinomais alergenais (nelaikyti gyvūnų gyvenamosiose patalpose, mažiau būti gamtoje žydint tam tikriems augalams).

Antra, sumažinti organizmo, tiksliau tariant, nosies gleivinės tiesioginio kontakto su ligos sukėlėjais laipsnį ir trukmę, mat šiuo atveju būtent nosis yra „įeiginiai vartai“. Kaip tik todėl svarbu reguliariai rūpintis nosies higiena sergant, o juo labiau būnant sveikiems – dėl profilaktikos.

Nosies ertmės higiena

Nosies ertmės higiena reiškia reguliarų nosies valymą nuo susikaupusių išskyrų jas išplaunant. Gydytojai rekomenduoja dėl profilaktinių ir higieninių tikslų (net susirgus sloga) praplauti nosį izotoniniu jūros vandens tirpalu, kaip natūraliausia fiziologine priemone.

DELMAR nosies purškalas su izotoniniu Viduržemio jūros vandens tirpalu padės efektyviai išvalyti nosies ertmę ir palaikys normalią fiziologinę gleivinės būklę. Tirpalas suskystina gleives, normalizuoja jų gamybą ir šitaip padeda išvalyti ir sudrėkinti įkvepiamą orą.

Į nosies purškalo sudėtį įeinantys mikroelementai pagerina epitelio blakstienėlių virpėjimą – šitaip sumažėja tikimybė, kad į nosies gleivinę ir sinusus pateks infekcinės bakterijos ar virusai. Yra žinoma, kad,
Mg(magnis) – aktyvuoja nosies gleivinės blakstienėlių judėjimą;
I(jodas) + mikroelementai – skatina specialias (taurines) gleivinės ląsteles išskirti daugiau apsauginių gleivių;
INaCl (jodas, natrio chloridas) – naikina bakterijas, veikia antiseptiškai;
Zn (cinkas, selenas) – stimuliuoja specifinių imuninių medžiagų (lizocimo, interferonų ir imunoglobulinų) gamybą, padidina apsaugines gleivinės savybes.

Reguliariai vartojant DELMAR nosies purškalą užtikrinamas:

v1Bakterijų, virusų, alergenų ir kitų iš oro į nosį patekusių kenksmingų medžiagų mechaninis pašalinimas iš nosies gleivinės;
v3 Nosies gleivinės apsauginės funkcijos normalizavimas;
Dėl higieninių ir profilaktinių tikslų DELMAR nosies purškalą rekomenduojama vartoti du kartus per dieną:
– rytą, siekiant išvalyti nosį nuo per naktį susikaupusių išskyrų ir visai dienai užtikrinti normalų gleivinės funkcionavimą;
– vakarą, arba parėjus namo iš lauko, siekiant pašalinti visas ant nosies gleivinės nusėdusias kenksmingas medžiagas. Ligas sukeliantys mikrobai į organizmą patenka per 4–8 valandas, todėl svarbu per šį laiką mechaniškai pašalinti juos iš nosies ertmės ir sutrukdyti išsivystyti infekcijai.
Gręsiant padidintam pavojui susirgti (epidemijų metu, dažnai bendraujant su sergančiu žmogumi) patariama praplauti nosį DELMAR purškalu kuo dažniau.

Apsauginiai organizmo mechanizmai

Jeigu mūsų organizmas turės pakankamai jėgų priešintis neigiamam aplinkos poveikiui, jokie virusai ar bakterijos negalės sukelti ligų. Tam reikia visai nedaug::
– sveikai gyventi;
– racionaliai maitintis;
– užsiimti pakankama fizine veikla;
– reguliariai vaikščioti gryname ore;
– nuosekliai grūdintis;
– rūpintis kūno higiena ir patalpų švara.

Būkite sveiki su DELMAR kiekvieną dieną!

 • DELMAR izotoninis jūros vandens tirpalas

  bottle1111
  • išsausėjusiai nosies gleivinei drėkinti;
  • peršalimo ir kitų nosies ertmės uždegiminių ligų gydymui bei profilaktikai;
  • kasdienei nosies ertmės higienai.

   

  Sužinoti daugiau
  DELMAR nosies purškalas su izotoniniu Viduržemio jūros vandens tirpalu. Izotoninis reiškia turintis tokią pačią druskų koncentraciją kaip ir žmogaus organizmas. Izotoninis jūros vanduo palaiko normalią nosies gleivinės būklę. Tirpalas padeda suskystinti gleives ir normalizuoja jų gamybą.
 • DELMAR hipertoninis jūros vandens tirpalas

  bottle221
  • nosies gleivinės paburkimui mažinti sergant sloga ar sinusitu;
  • nosies ertmės ir sinusų uždegiminių ligų gydymui bei profilaktikai;
  • apsaugai nuo pagrindinių kvėpavimo ligų sukėlėjų.

   

  Sužinoti daugiau
  DELMAR nosies purškalas su hipertoniniu Viduržemio jūros vandens tirpalu, pasižyminčiu padidinta mineralinių druskų koncentracija. Dėl osmosinio slėgio skirtumo hipertoninis tirpalas ištraukia skysčių perteklių iš tarpląstelinės erdvės ir mažina nosies gleivinės paburkimą.