• DELMAR – VIDURŽEMIO JŪROS DVELKSMAS VISADA SU JUMIS!

  Mes visada laukiame vasaros, norėdami ne tik pailsėti, bet ir pataisyti savo bei savo vaikų sveikatą. Juk visi žino: kad vaikai būtų sveiki, vasarą juos reikia nuvežti prie jūros. Tačiau anaiptol ne visiems tėvams pavyksta tai padaryti, ypač šiandien. Dabar galėsite mėgautis sveikatai naudinga jūros gaiva bet kuriuo metų laiku!

 • DELMAR – VIDURŽEMIO JŪROS DVELKSMAS JŪSŲ RANKOSE!

  Mes visada laukiame vasaros, norėdami ne tik pailsėti, bet ir pataisyti savo bei savo vaikų sveikatą. Juk visi žino: kad vaikai būtų sveiki, vasarą juos reikia nuvežti prie jūros. Tačiau anaiptol ne visiems tėvams pavyksta tai padaryti, ypač šiandien. Dabar galėsite mėgautis sveikatai naudinga jūros gaiva bet kuriuo metų laiku!

VAIKŲ SLOGOS YPATUMAI

Vaiko organizmas skiriasi nuo suaugusiojo ne tik dydžiu – vaikas nėra tik sumažinta suaugusio žmogaus kūno kopija. Vaiko organai ir sistemos dar nevisiškai subrendę, medžiagų apykaitos procesai intensyvesni. Viena vertus, vaiko organizmas labiau reaguoja į išorės veiksnius, antra vertus, jis mažiau atsparus kenksmingam aplinkos poveikiui.

Todėl ir į įvairias ligas vaikai reaguoja ne kaip suaugusieji: kartais perdėtai, kartais visiškai kitaip. Netgi įprasta sloga vaikui gali tapti rimtu susirgimu.

Sloga, arba moksliškai „rinitas“ (gr. rhinos – nosies, lot. itis – uždegimas), yra nosies gleivinės uždegimas, kylantis kaip reakcija į kenksmingą aplinkos poveikį: alergenus, užterštą orą, kvėpavimo takų infekcijos sukėlėjus. Kuo vaikas jaunesnis, tuo stipriau reaguoja jo organizmas. Todėl vaikams taip dažnai būdinga aukšta temperatūra ir kiti intoksikacijos požymiai. Intensyviai reaguojant į infekciją įsitempia visos pagrindinės organizmo sistemos: kvėpavimo, širdies ir kraujagyslių, medžiagų apykaitos. Tai ne visada teigiamai atsiliepia vaiko raidai..

Vienas pagrindinių slogos simptomų yra laisvo kvėpavimo per nosį sutrikimas. Negalėdamas laisvai kvėpuoti per nosį, vaikas ima aktyviai kvėpuoti per burną. Tačiau burnos ertmė neatlieka nosies ertmei skirtų funkcijų: įkvepiamo oro apvalymo, sušildymo ir sudrėkinimo. Įkvepiant per burną, neapvalytas ir sausas oras dideliu greičiu patenka į kvėpavimo takus, pažeisdamas ir išsausindamas gleivinę – natūralų organizmo užkardą. Patogeniniai mikroorganizmai nusėda giliuose kvėpavimo sistemos sluoksniuose, sukeldami uždegimą ir dažniausias rinito komplikacijas – aštrius respiratorinius susirgimus: anginą, bronchitą ar plaučių uždegimą.

Todėl gydytojai pataria kreipti dėmesį į laisvą kvėpavimą per nosį ir naudoti vaikišką purškalą nuo slogos.

Negana to, kad sergant sloga sutrinka laisvas kvėpavimas per nosį, uždegimas sukelia ir nosies gleivinės paburkimą.

Paburkus nosies gleivinei susiaurėja nosies angų plotis, todėl įkvepiama mažiau oro. O pagausėjusios išskyros dar labiau apsunkina situaciją. Ilgesnį laiką sumažėjus deguonies patekimui į organizmą, ląsteles ir organus ištinka „deguonies badas“, pažeisdamas jų funkcijas ir sumažindamas jų galimybes atsistatyti bei vystytis. Tai itin pavojinga augančiam mažo vaiko organizmui, ypač galvos smegenų ir kraujo ląstelėms. Todėl gydytojai visada ypatingą dėmesį skiria vaikams, kuriems sutrikęs kvėpavimas per nosį.

Kuo vaikas mažesnis, tuo siauresnė jo nosies ertmė, vadinasi, tuo sunkiau jam pakelti nosies gleivinės paburkimą. Tai apsunkina vaiko maitinimąsi ir pažeidžia jo miegą.

Nosies ertmė specialiomis siauromis angomis jungiasi su gretimomis ertmėmis, sinusais. Sergant sloga paburkusi nosies gleivinė uždaro šias angas, ir sinusuose ima kauptis išskyros. Šitaip susidaro palankios sąlygos daugintis bakterijoms, o tai ilgainiui sukelia uždegimą – sinusitą.

Nosies gleivinės paburkimas gali turėti dar vieną neigiamą padarinį. Nosies ertmė jungiasi su nosiarykle, į kurią išeina Eustachijaus vamzdelis (ausies trimitas), jungiantis vidurinę ausį su nosiarykle ir reguliuojantis slėgį į vidurinę ausį bei ausies būgnelį. Pas suaugusį žmogų Eustachijaus vamzdelis siauras ir ilgas; jis jungiasi su nosiarykle buku kampu – tai neleidžia nosiaryklės turiniui patekti į ausies trimito ertmę. Tačiau pas vaikus Eustachijaus vamzdelis platus ir trumpas ir jungiasi su nosiarykle stačiu kampu, lygiagrečiai su žeme – šitaip nosiaryklės turinys patenka į vamzdelio ertmę daug lengviau. Dėl šių anatominių ypatybių nosies gleivinės paburkimas išplinta ir į nosiaryklę: suaugusiesiems tai gali sukelti Eustachijaus vamzdelio uždegimą, eustachitą, o vaikams – otitą (ausies uždegimą).

Jei vaikui ilgam (keletui mėnesių ar net metų) sutrinka laisvas kvėpavimas per nosį – taip atsitinka sergant chroniška sloga ar pakitus nosies pertvaros struktūrai, ar padidėjus adenoidams, – gali sutrikti normalus veido skeleto ir krūtinės ląstos vystymasis, o užsitęsęs „deguonies badas“ gali sutrikdyti kvėpavimo ir širdies-kraujagyslių sistemos darbą. Šitaip sutrinka bendra fizinė vaiko raida, taip pat nukenčia atmintis, atsiranda išsiblaškymas, nesugebėjimas sukaupti dėmesį. Vaikas greičiau pavargsta, blogiau miega. Todėl labai svarbu rūpintis laisvu kvėpavimu per nosį, o vaiko nosį išvalyti lengvai padėti gali vaikiškas nosies purškalas.

DELMAR nosies purškalas vaikams dėl Viduržemio jūros vandens efektyviai:

v1 išvalo nosies ertmę ir palaiko normalią fiziologinę gleivinės būklę;
v2 drėkina gleivinę, padeda suskystinti gleives ir normalizuoja jų gamybą;
v3 Į nosies purškalo sudėtį įeinantys mikroelementai pagerina epitelio blakstienėlių darbą ir apsaugo, kad į nosies gleivinę nepatektų patogeniniai mikroorganizmai.

DELMAR hipertoninis nosies purškalas dėl padidintos Viduržemio jūros druskų koncentracijos efektyviai:

v1 išvalo nosies ertmę nuo susikaupusių gleivinių išskyrų;
v3 į nosies purškalo sudėtį įeinantys mikroelementai pagerina epitelio blakstienėlių darbą ir apsaugo, kad į nosies gleivinę nepatektų patogeniniai mikroorganizmai;
v4 sumažina nosies gleivinės paburkimą – dėl osmosinio slėgio skirtumo pašalina skysčių perteklių iš gleivinės audinio.

Nosies purškalas DELMAR padės vaikų nosytėms laisvai kvėpuoti kiekvieną dieną!

 

 • DELMAR izotoninis jūros vandens tirpalas

  bottle1111
  • išsausėjusiai nosies gleivinei drėkinti;
  • peršalimo ir kitų nosies ertmės uždegiminių ligų gydymui bei profilaktikai;
  • kasdienei nosies ertmės higienai.

   

  Sužinoti daugiau
  DELMAR nosies purškalas su izotoniniu Viduržemio jūros vandens tirpalu. Izotoninis reiškia turintis tokią pačią druskų koncentraciją kaip ir žmogaus organizmas. Izotoninis jūros vanduo palaiko normalią nosies gleivinės būklę. Tirpalas padeda suskystinti gleives ir normalizuoja jų gamybą.
 • DELMAR hipertoninis jūros vandens tirpalas

  bottle221
  • nosies gleivinės paburkimui mažinti sergant sloga ar sinusitu;
  • nosies ertmės ir sinusų uždegiminių ligų gydymui bei profilaktikai;
  • apsaugai nuo pagrindinių kvėpavimo ligų sukėlėjų.

   

  Sužinoti daugiau
  DELMAR nosies purškalas su hipertoniniu Viduržemio jūros vandens tirpalu, pasižyminčiu padidinta mineralinių druskų koncentracija. Dėl osmosinio slėgio skirtumo hipertoninis tirpalas ištraukia skysčių perteklių iš tarpląstelinės erdvės ir mažina nosies gleivinės paburkimą.