• DELMAR – VIDURŽEMIO JŪROS DVELKSMAS VISADA SU JUMIS!

    Mes visada laukiame vasaros, norėdami ne tik pailsėti, bet ir pataisyti savo bei savo vaikų sveikatą. Juk visi žino: kad vaikai būtų sveiki, vasarą juos reikia nuvežti prie jūros. Tačiau anaiptol ne visiems tėvams pavyksta tai padaryti, ypač šiandien. Dabar galėsite mėgautis sveikatai naudinga jūros gaiva bet kuriuo metų laiku!

  • DELMAR – VIDURŽEMIO JŪROS DVELKSMAS JŪSŲ RANKOSE!

    Mes visada laukiame vasaros, norėdami ne tik pailsėti, bet ir pataisyti savo bei savo vaikų sveikatą. Juk visi žino: kad vaikai būtų sveiki, vasarą juos reikia nuvežti prie jūros. Tačiau anaiptol ne visiems tėvams pavyksta tai padaryti, ypač šiandien. Dabar galėsite mėgautis sveikatai naudinga jūros gaiva bet kuriuo metų laiku!

DELMAR izotoninis jūros vandens tirpalas
100 ml

bottle111

Nosies purškalo DELMAR pagrindą sudaro Viduržemio jūros vanduo, paimtas netoli stebuklingos ir legendinės Kipro salos.

 

Neįmanoma pervertinti jūros vandens reikšmės, nes juk būtent pasauliniame vandenyne užsimezgė mūsų planetos gyvybė. Taigi jūros vandenį galime laikyti gyvybę teikiančiu! Mokslininkai apskaičiavo paleozojaus laikų jūros vandens formulę – pasirodo, jo sudėtis visiškai atitinka mūsų kraujo mineralinę sudėtį!

 

Mūsų kūne teka senovinės jūros vandenys!

 

Be to, kaip tik netoli legendinės Kipro salos iš jūros putos gimė deivė Afroditė, tapusi sveikatos, grožio ir meilės simboliu.

 

DELMAR nosies purškalas – gyvenimo ir sveikatos jūra jūsų rankose!

DELMAR nosies purškalą sudaro izotininis Viduržemio jūros vandens tirpalas. Izotoninis – reiškia turintis tokią pačią druskų koncentraciją kaip ir žmogaus organizmas. Toks jūros vanduo teigiamai veikia nosies ertmės gleivinės būklę, palaiko fiziologines gleivinės funkcijas. 

Izotoninis nosies purškalas DELMAR normalizuoja nosies gleivių klampumą, suskystina susikaupusias gleives ir optimizuoja jų gamybą, kurią atlieka specialios (taurinės) ląstelės, esančios nosies gleivinėje. Dėl to iš nosies ertmės daug lengviau pasišalina išskyros, ir per nosį tampa lengviau kvėpuoti.

Į DELMAR purškalo sudėtį įeina mikroelementai, pagerinantys epitelio blakstienėlių virpėjimą – tai padeda greičiau pašalinti gleives su prie jų prisitvirtinusiomis  enksmingomis aplinkos medžiagomis, įskaitant ligas sukeliančius mikroorganizmus. Šitaip sumažėja tikimybė, kad į nosies gleivinę ir sinusus pateks infekcinės bakterijos ar virusai. Be to, mikroelementai dalyvauja daugelyje mūsų organizmo procesų, įskaitant įvairias imunines reakcijas. Yra žinoma, kad:

Mg(Magnis) – aktyvuoja nosies gleivinės blakstienėlių judėjimą;

I(Jodas) + mikroelementai  – stimuliuoja apsauginių gleivių išsiskyrimą, vykdomą specialių (taurinių) gleivinės ląstelių;

INaCl(Jodas ir natrio chloridas) – naikina bakterijas, veikia antiseptiškai;

Zn(Cinkas ir selenas) – stimuliuoja specifinių imuninių medžiagų (lizocimo, interferonų ir imunoglobulinų) gamybą, padidina apsaugines gleivinės savybes

Pirmiausiai DELMAR izotoninis purškalas rekomenduojamas kaip profilaktinė ir gydomoji priemonė nuo uždegiminių nosies ertmės, sinusų ir nosiaryklės ligų. Pavyzdžiui, sergant infekciniu rinitu DELMAR purškalas padeda pašalinti iš gleivinės ligos sukėlėjus; sergant vazomotoriniu ar alerginiu rinitu – sutrumpina alergenų ir kitų dirgiklių sąlytį su nosies gleivine ir sumažina uždegimą.

Kasdien naudojant DELMAR nosies purškalą, jis išvalo gleivinę nuo dulkių, susikaupusių ant jos namuose ir lauke.

Dėl palankios fiziologinės mikroelementų sudėties DELMAR drėkina išsausėjusią nosies gleivinę, kai tenka kvėpuoti nepakankamai drėgnu oru, pavyzdžiui, karštame klimate, kondicionuojamose ar šildomose patalpose.

DELMAR izotoninis purškalas rekomenduojamas vartoti po nosies ertmės operacijų, siekiant išvalyti ir sudrėkinti pažeistą nosies gleivinę.

 

Vartojimo rekomendacijos

Prieš pradėdami naudoti naują flakoną, nuimkite apsauginį žiedą nuo purkštuko, kaip parodyta paveikslėlyje.

Kasdienei nosies higienai ir ligų profilaktikai rekomenduojama DELMAR nosies purškalą vartoti du kartus per dieną:

– rytą, siekiant išvalyti nosį nuo per naktį susikaupusių išskyrų ir visai dienai užtikrinti normalų gleivinės funkcionavimą;

– vakarą, arba parėjus namo iš lauko, siekiant pašalinti visas ant nosies gleivinės nusėdusias kenksmingas medžiagas.

Siekiant išvalyti nosies ertmes nuo didelio kiekio išskyrų, susikaupusių kvėpavimo ligų gydymo metu, DELMAR įpurškiamas į kiekvieną nosies angą tiek kartų, kiek reikia, kad būtų suminkštintos ir visiškai pašalintos visos išskyros.

 

DELMAR purškalo vartojimo instrukcijos