• DELMAR – VIDURŽEMIO JŪROS DVELKSMAS VISADA SU JUMIS!

    Mes visada laukiame vasaros, norėdami ne tik pailsėti, bet ir pataisyti savo bei savo vaikų sveikatą. Juk visi žino: kad vaikai būtų sveiki, vasarą juos reikia nuvežti prie jūros. Tačiau anaiptol ne visiems tėvams pavyksta tai padaryti, ypač šiandien. Dabar galėsite mėgautis sveikatai naudinga jūros gaiva bet kuriuo metų laiku!

  • DELMAR – VIDURŽEMIO JŪROS DVELKSMAS JŪSŲ RANKOSE!

    Mes visada laukiame vasaros, norėdami ne tik pailsėti, bet ir pataisyti savo bei savo vaikų sveikatą. Juk visi žino: kad vaikai būtų sveiki, vasarą juos reikia nuvežti prie jūros. Tačiau anaiptol ne visiems tėvams pavyksta tai padaryti, ypač šiandien. Dabar galėsite mėgautis sveikatai naudinga jūros gaiva bet kuriuo metų laiku!

DELMAR hipertoninis jūros vandens tirpalas
50 ml

bottle22

Nosies purškalo DELMAR pagrindą sudaro Viduržemio jūros vanduo, surinktas netoli stebuklingos ir legendinės Kipro salos.

 

Neįmanoma pervertinti jūros vandens reikšmės, nes juk būtent pasauliniame vandenyne užsimezgė mūsų planetos gyvybė. Taigi jūros vandenį galime laikyti gyvybę teikiančiu! 

 

Mokslininkai apskaičiavo paleozojaus laikų jūros vandens formulę: pasirodo, jo sudėtis visiškai atitinka mūsų kraujo mineralinę sudėtį!

 

Mūsų kūne teka senovinės jūros vandenys!

 

Be to, kaip tik netoli legendinės Kipro salos iš jūros putos gimė deivė Afroditė, tapusi sveikatos, grožio ir meilės simboliu.

 

DELMAR nosies purškalas – gyvenimo ir sveikatos jūra jūsų rankose!

DELMAR hipertoninis  nosies purškalas su hipertoniniu Viduržemio jūros vandens tirpalu, pasižyminčiu padidinta mineralinių druskų koncentracija. Būtent dėl padidintos jūros druskos koncentracijos hipertoninis nosies purškalas DELMAR sumažina nosies gleivinės paburkimą, pašalindamas skysčių perteklių iš gleivinės audinio: susidarius osmosinio slėgio skirtumui skystis visada plūsta ten, kur yra didesnė druskos koncentracija.

 

DELMAR hipertoninis nosies purškalas optimizuoja gleivių išsiskyrimą, išvalo nosies ertmę, pašalina iš nosies gleivinės ligas sukeliančius mikroorganizmus ir juos sunaikina, veikdamas antiseptiškai.

 

Į DELMAR hipertoninio nosies purškalo sudėtį įeina mikroelementai, pagerinantys epitelio blakstienėlių virpėjimą – tai padeda greičiau pašalinti gleives su prisitvirtinusiomis prie jų kenksmingomis aplinkos medžiagomis, įskaitant ligas sukeliančius mikroorganizmus. Šitaip sumažėja tikimybė, kad į nosies gleivinę ir sinusus pateks infekcinės bakterijos ar virusai. Be to, mikroelementai dalyvauja daugelyje mūsų organizmo procesų, įskaitant įvairias imunines reakcijas. Yra žinoma, kad:

MgMagnis  – aktyvuoja nosies gleivinės blakstienėlių judėjimą;

IJodas ir mikroelementai – stimuliuoja apsauginių gleivių išsiskyrimą, vykdomą specialių (taurinių) gleivinės ląstelių;

INaCl Jodas ir natrio chloridas – naikina bakterijas, veikia antiseptiškai;

Zn Cinkas ir selenas – stimuliuoja specifinių imuninių medžiagų (lizocimo, interferonų ir imunoglobulinų) gamybą, padidina apsaugines gleivinės savybes.

 

 

Hipertoninį purškalą DELMAR rekomenduojama vartoti gydant nosies ertmės ir sinusų ligas, dėl kurių paburksta nosies gleivinė. Kadangi alerginė sloga sukelia ilgalaikį nosies gleivinės paburkimą, DELMAR hipertoninį jūros vandens tirpalą rekomenduojama vartoti ir sergant alergine sloga bei sinusitu.
Be to, sergant infekcine sloga, hipertoninis DELMAR purškalas padeda pašalinti iš gleivinės ligos sukėlėjus; sergant vazomotorine ar alergine sloga, – sutrumpina alergenų ir kitų dirgiklių sąlytį su nosies gleivine ir sumažina uždegimą.

 

Vartojimo rekomendacijos

Prieš pradėdami naudoti naują flakoną, nuimkite apsauginį žiedą nuo purkštuko, kaip parodyta paveikslėlyje.
Hipertoninį nosies purškalą DELMAR rekomenduojama vartoti keletą kartų per dieną, geriausia 3–4 kartus. Hipertoninį nosies purškalą DELMAR galima derinti su kitais vaistais nuo slogos ir sinusito. Hipertoninį nosies purškalą DELMAR patogu ir paprasta naudoti, jam nereikia kokių nors specialių priedų, juo galima naudotis bet kokiomis sąlygomis.

 

DELMAR hipertoninio nosies purškalo vartojimo instrukcijos