• DELMAR – VIDURŽEMIO JŪROS DVELKSMAS VISADA SU JUMIS!

  Mes visada laukiame vasaros, norėdami ne tik pailsėti, bet ir pataisyti savo bei savo vaikų sveikatą. Juk visi žino: kad vaikai būtų sveiki, vasarą juos reikia nuvežti prie jūros. Tačiau anaiptol ne visiems tėvams pavyksta tai padaryti, ypač šiandien. Dabar galėsite mėgautis sveikatai naudinga jūros gaiva bet kuriuo metų laiku!

 • DELMAR – VIDURŽEMIO JŪROS DVELKSMAS JŪSŲ RANKOSE!

  Mes visada laukiame vasaros, norėdami ne tik pailsėti, bet ir pataisyti savo bei savo vaikų sveikatą. Juk visi žino: kad vaikai būtų sveiki, vasarą juos reikia nuvežti prie jūros. Tačiau anaiptol ne visiems tėvams pavyksta tai padaryti, ypač šiandien. Dabar galėsite mėgautis sveikatai naudinga jūros gaiva bet kuriuo metų laiku!

ALERGINĖ SLOGA

Alerginė sloga – nosies gleivinės uždegimas, kurį sukelia kokie nors alergenai.

Pagrindiniai alerginės slogos požymiai yra gleivinės paburkimas, nosies užgulimas, niežėjimas nosyje (gali būti ir gerklėje ar kietajame gomuryje), čiaudėjimas, pagausėjusios nosies išskyros. Dažnai alerginė reakcija paliečia ir akis: jos ima niežėti, parausta ir ašaroja.
Šie alerginės slogos simptomai tik iš pirmo žvilgsnio atrodo nereikšmingi. Alerginį rinitą sunku gydyti, vaistais galima tik sumažinti jo simptomus, ir tai ne visada. Dėl nuolatinių nemalonių pojūčių ir pasunkėjusio kvėpavimo per nosį pablogėja bendra savijauta: sutrinka miegas, atsiranda dirglumas, nuovargis, galvos skausmas ir netgi depresija.
Pagal priežastį ir simptomų trukmę alerginis rinitas gali būti sezoninis (dažniausiai susijęs su tam tikrų augalų žydėjimu) arba nuolatinis (jį sukelia nuolat organizmą veikiantys alergenai: kambario dulkės, naminių gyvūnų plaukai). Nors nuolatinio alerginio rinito simptomai silpnesni, jie pastovūs, varginantys ir dažnai sukelia komplikacijas.

Alergijos gydymas ir profilaktika
Geriausias būdas apsisaugoti nuo alerginių susirgimų ir juos gydyti yra vengti kontakto su alergenais. Alerginės slogos atveju, kada alerginę reakciją sukelia oru pernešamos augalų žiedadulkės arba namuose paplitusios dalelės, išvengti kontakto su alergenais labai sunku. Vienas iš problemos sprendimų – nosies gleivinės apsaugojimas nuo kontakto su alergenais, dažnai ją praplaunant nosies purškalu nuo alergijos.

DELMAR nosies purškalas, vartojamas sergant alergine sloga, išvalo nosį nuo alergenų (tai padaroma mechaniškai juos išplaunant) bei sumažina gleivinės kontakto su alergenais laipsnį ir trukmę. Šitaip DELMAR nosies purškalas sumažina alerginių simptomų stiprumą. DELMAR purškalas išvalo nosies ertmę nuo pernelyg gausių išskyrų ir atstato laisvą kvėpavimą per nosį. Be to, DELMAR drėkina nosies gleivinę ir padeda palaikyti fiziologines apsaugines jos savybes.

Kadangi sergant alergine sloga pagrindinė problema yra nosies gleivinės paburkimas ir pasunkėjęs kvėpavimas per nosį, o ilgai vartoti kraujagysles siaurinančių vaistų negalima, patariama naudoti DELMAR hipertoninį jūros vandens tirpalą. Šis nosies purškalas dėl padidintos jūros druskų koncentracijos sumažina gleivinės paburkimą – dėl osmosinio slėgio skirtumo pašalina skysčių perteklių iš gleivinės audinio.

DELMAR rekomenduojama vartoti ir gydant vaikų alergiją.

DELMAR nosies purškalas

v3Sumažina kontaktą su alergenais ir susilpnina alerginės reakcijos simptomus;
v1Išvalo nosies ertmę nuo pernelyg gausių išskyrų ir padeda vėl laisvai kvėpuoti per nosį;
v2Drėkina nosies gleivinę, padeda palaikyti fiziologines apsaugines jos savybes.

DELMAR hipertoninis jūros vandens purškalas

v3Sumažina kontaktą su alergenais ir susilpnina alerginės reakcijos simptomus;
v1Išvalo nosies ertmę nuo pernelyg gausių išskyrų ir padeda laisvai kvėpuoti per nosį;
v4Sumažina nosies gleivinės paburkimą – dėl osmosinio slėgio skirtumo pašalina skysčių perteklių iš gleivinės audinio.

 • DELMAR izotoninis jūros vandens tirpalas

  bottle1111
  • išsausėjusiai nosies gleivinei drėkinti;
  • peršalimo ir kitų nosies ertmės uždegiminių ligų gydymui bei profilaktikai;
  • kasdienei nosies ertmės higienai.

   

  Sužinoti daugiau
  DELMAR nosies purškalas su izotoniniu Viduržemio jūros vandens tirpalu. Izotoninis reiškia turintis tokią pačią druskų koncentraciją kaip ir žmogaus organizmas. Izotoninis jūros vanduo palaiko normalią nosies gleivinės būklę. Tirpalas padeda suskystinti gleives ir normalizuoja jų gamybą.
 • DELMAR hipertoninis jūros vandens tirpalas

  bottle221
  • nosies gleivinės paburkimui mažinti sergant sloga ar sinusitu;
  • nosies ertmės ir sinusų uždegiminių ligų gydymui bei profilaktikai;
  • apsaugai nuo pagrindinių kvėpavimo ligų sukėlėjų.

   

  Sužinoti daugiau
  DELMAR nosies purškalas su hipertoniniu Viduržemio jūros vandens tirpalu, pasižyminčiu padidinta mineralinių druskų koncentracija. Dėl osmosinio slėgio skirtumo hipertoninis tirpalas ištraukia skysčių perteklių iš tarpląstelinės erdvės ir mažina nosies gleivinės paburkimą.